Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstvo C

www.jmk.kuzelky.cz

Soutěž : JM KP2

Hráči :  ing Beneš Jan, Škoda Zbyněk, Vajdová Božena, Mlynariková Michaela, Jung Eduard, Gecs Robert, Cigánek Richard

14.4.2019

TJ SOKOL ŠANOV C 2537 7:1 2338 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Lenka Spišiaková       185 209    394   2:0   358   171 187 Božena Vajdová

Vladimír Jaroš            217 222    439   2:0   373   186 187 Michaela Mlynariková

Iveta Zifčáková          182 205    387   0:2   433   205 228 Zbyněk Škoda

Marta Volfová            232 205    437   2:0   415   222 193 Jan Beneš

Jiří Mika                    222 219    441   2:0    361   178 183 Richard Cigánek

Pavel Martinek         236 203    439   1:1    398   182 216 Eduard Jung 

6.4.2019

TJ LOKOMOTIVA VALTICE C 2481 8:0 2011 KK VYŠKOV E

Robert Gecs           203 214   417   2:0   288 160 128 Marie Kovaříková

Božena Vajdová     162 192   354   2:0   340 156 184 Jitka Usnulová

Jan Beneš              219 217   436   2:0   385 191 194 Běla Omastová

Zbyněk Škoda        210 220   430   2:0   358 169 189 Milana Alánová

Eduard Jung          222 227   449   2:0   311 151 160 Lumír Hanzelka

Richard Cigánek    194 201   395   2:0   329 160 169 Michaela Malinková

31.3.2019

SK KUŽELKY DUBŇANY C 2522 6:2 2434 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Martin Koutný         210 224     434    2:0       363   176 187 Božena Vajdová

Jan Blahůšek          201 213    414    2:0        351   184 167 Robert Gecs

Zdeněk Jurkovič     218 195    413   0.5:1.5    424   229 195 Zbyněk Škoda

Petr Horák              187 216    403    1:1         401   194 207 Jan Beneš

Ladislav Teplík        210 227    437   1:1          433   201 232 Richard Cigánek

Martin Mačák          200 221    421   0:2          462   215 247 Eduard Jung

24.3.2019

TJ LOKOMOTIVA VALTICE C 2439 5:3 2349 KK JISKRA ČEJKOVICE B

Robert Gecs             214 199   413   2:0   358   172 186 Jiří Fojtík

Božena Vajdová       189 176   365   0:2   414   204 210 Michal Hlinecký

Jan Beneš                214 208   422   2:0   365   170 195 Tomáš Mrkávek

Zbyněk Škoda          232 217   449   1:1   414   236 178 Vladimír Stávek

Eduard Jung             192 202   394   1:1   400   200 200 Pavel Dolinajec

Richard Cigánek       195 201   396   1:1   398   200 198 Zdeněk Burian

15.3.2019

TJ JISKRA KYJOV B 2256 3.5:4.5 2284 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Ludvík Balga          154 168     322   0:2   375 203   172 Robert Gecs

Jaroslav Stříž         157 196     353   1:1   325 171   154 Božena Vajdová

Lukáš Řezníček      193 201    394   0:2   430 224   206 Zbyněk Škoda

Radim Šubrt            201 173    374   1:1   361 184   177 Jan Beneš

Martin Šubrt            191 202    393   1:1   393 202   191 Richard Cigánek

Václav Valenta        218 202    420   1:1   400 194   206 Eduard Jung 

24.2.2019

TJ LOKOMOTIVA VALTICE C   2214   2:6   2383   TJ SOKOL VRACOV C

Jan Beneš                    215 213 428   1:1   426 217 209 Martina Nejedlíková

Eduard Jung                189 179 368    0:2   404 199 205 Eliška Šigutová

Robert Gecs                172 164 336    1:1   354 170 184 Klára Trojanová

Božena Vajdová           203 172 375    2:0   354 186 168 Natálie Trojanová

Richard Cigánek          198 177 375    1:1   376 200 176 Radek Břečka

Michaela Mlynariková  182 150 332    0:2   469 229 240 Petr Pres 

22.2.2019

SK BANÍK RATÍŠKOVICE C   2507   8:0   2219   TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Tomáš Koplík             217 214 431   2:0   331 178 153 Božena Vajdová

Dagmar Opluštilová   213 194 407   1:1   385 185 200 Robert Gecs

Tomáš Pokoj              208 210 418   1:1   407 217 190 Michaela Mlynariková

Václav Koplík             217 185 402   2:0   332 169 163 Jan Beneš

Tomáš Koplík             201 186 387   1:1   368 161 207 Richard Cigánek

Antonín Zýbal            240 222 462   2:0   396 220 176 Eduard Jung 

16.2.2019

TJ LOKOMOTIVA VALTICE C 2366 6:2 2364 KK VYŠKOV D

Robert Gecs                 204 173 377   1:1   372 177 195 Jiří Alán

Michaela Mlynariková 167 183 350   1:1   346 176 170 Stanislav Šmehlík

Jan Beneš                      213 187 400   1:1   423 189 234 Jan Vejmola

Zbyněk Škoda               233 215 448   1:1   428 208 220 Jiří Formánek

Eduard Jung                  186 169 355   0:2   435 223 212 Miroslav Poledník

Richard Cigánek           226 210 436   2:0   360 182 178 Pavel Vejmola

rozhodčí: vedoucí družstev

Nejlepší výkon utkání: 448 - Zbyněk Škoda

9.2.2019

odloženo  Valtice C - Vracov C

2.2.2019

                 TJ Sokol Mistřín C     2494      7:1      2319     TJ Lokomotiva Valtice C

Pavel Měsíček              207  192             399       2:0      369            184    185           Božena Vajdová

Vladislav Kozák           237  204             441       2:0      343            181    162           Robert Gecs

Lubomír Kyselka          82  166             348       0:2      395            203    192           Zbyněk Škoda

Petr Khol                       208  206             414       1:1      410            223    187           Jan Beneš

Michaela Varmužová    232  226             458       2:0      413            211    202           Eduard Jung

Petr Málek           218  216             434       2:0      389            191    198           Richard Cigánek

rozhodčí: Blaha Ivan

13.1.2019

KC HODONÍN B 2289 5:3 2234 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Josef Otáhal          188 203 391  2:0  328 170 158 Robert Gecs

Jaromíra Meclová 192 207 399   1:1   424 219 205 Eduard Jung

Martin Švrček        180 185 365  0:2 381 181 200 Zbyněk Škoda

Jiří Kunz                 168 184 352  0:2 414 202 212 Jan Beneš

Ivan Guryča            176 184 360  2:0 338 167 171 Božena Vajdová

Ladislav Hrbáč        189 233 422  2:0 349 163 186 Richard Cigánek

8.12.2018

TJ Lokomotiva Valtice C     2412      5:3      2289     TJ Sokol Šanov C

Eduard Jung             184  174             358       1:1      363            171    192           Lenka Spišiaková *1

Robert Gecs              196  226             422       2:0      370            193    177           Oldřiška Varmužová

Jan Beneš                  212  214             426       2:0      340            151    189           Kristýna Blechová *2

Zbyněk Škoda           214  195             409       0:2      446            237    209           Marta Volfová

Richard Cigánek       222  221             443       2:0      383            191    192           Pavel Martinek

Božena Vajdová        177  177             354       1:1      387            170    217           Jan Zifčák ml.

rozhodčí: vedoucí družstev
střídání: *1 od 49. hodu Iveta Zifčáková, *2 od 45. hodu Jiří Mika

1.12.2018

KK VYŠKOV E 2372 6:2 2274 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Jitka Usnulová          201 193 394 1:1 385 183 202 Eduard Jung

Ludmila Tomiczková 189 224 413 2:0 338 162 176 Robert Gecs

Jana Kurialová           216 218 434 1:1 405 186 219 Jan Beneš

Jana Kovářová           207 216 423 1:1 426 188 238 Zbyněk Škoda

Michaela Malinková   154 145 299 0:2 379 182 197 Richard Cigánek

Milana Alánová           200 209 409 2:0 341 169 172 Božena Vajdová

24.11.2018

 TJ Lokomotiva Valtice C     2161      0:8      2453     SK Kuželky Dubňany C

Michaela Mlynariková      198  190             388    0.5:1.5  403            198    205           Jan Blahůšek

 Robert Gecs                     177  190             367       0:2      459            215    244           Ladislav Teplík

 Jan Beneš                        192  188             380       0:2      390            197    193           Zdeněk Jurkovič

 Božena Vajdová              187  178             365       0:2      432            215    217           Aleš Zlatník

 Eduard Jung                    174  156             330       0:2      411            202    209           Martin Mačák

 Richard Cigánek              139  192             331       1:1      358            190    168           Pavel Antoš

10.10.2018

 TJ Lokomotiva Valtice C 2381 5.5:2.5 2298    TJ Jiskra Kyjov B

Robert Gecs           211  186             397       1:1      367            175    192           Lukáš Řezníček

Božena Vajdová     196  180             376       2:0      334            173    161           Radim Šubrt

Jan Beneš                226  212             438       2:0      351            168    183           Ludvík Balga

Zbyněk Škoda          203  216             419       1:1      419            208    211           Václav Valenta

Eduard Jung             194  204             398       0:2      429            216    213           Jindřich Burďák

Richard Cigánek       170  183             353       0:2      398            195    203           Martin Šubrt

3.11.2018

KK JISKRA ČEJKOVICE B 2454 8:0 2133 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Michal Hlinecký    190 210 400 1:1 387 204 183 Zbyněk Škoda

Lubomír Konečný 195 186 381 2:0 364 183 181 Robert Gecs

Tomáš Mrkávek    196 220 416 2:0 348 167 181 Jan Beneš

Vladimír Stávek     226 197 423 2:0 349 175 174 Božena Vajdová

Zdeněk Burian       198 223 421 2:0 367 181 186 Eduard Jung

Pavel Dolinajec      215 198 413 2:0 318 144 174 Richard Cigánek

27.10.2018

TJ Lokomotiva Valtice C     2275      1:7      2456     SK STAK Domanín

 Robert Gecs             199  210             409       0:2      454            225    229           Zbyněk Vašina

 Božena Vajdová      185  181             366       1:1      377            157    220           Zdeněk Kožela

 Eduard Jung           172  152             324       1:1      347            168    179           Miroslava Kempová

 Richard Cigánek     190  206             396       2:0      347            185    162           Josef Šlahůnek

 Jan Beneš                205  190             395       0:2      439            233    206           Jakub Juřík

 Zbyněk Škoda          202  183             385       0:2      492            252    240           Richard Juřík

20.10.2018

TJ LOKOMOTIVA VALTICE C 2272 2:6 2409 SK BANÍK RATÍŠKOVICE C

Božena Vajdová          192 162 354 1:1 362 161 201 Tomáš Koplík

Eduard Jung                185 171 356 0:2 388 197 191 Václav Koplík

Richard Cigánek          157 187 344 0:2 450 228 222 Jarmila Bábíčková

Jan Beneš                    202 157 359 0:2 435 214 221 Antonín Zýbal

Michaela Mlynariková  229 184 413 1:1 364 163 201 Zdeněk Helešic

Zbyněk Škoda              213 233 446 2:0 410 183 227 Dagmar Opluštilová

13.10.2018

KK VYŠKOV D 2490 7:1 2277 TJ LOKOMOTIVA VALTICE C

Stanislav Šmehlík 175 208 383 1:1 406 211 195 Michaela Mlynariková

Jiří Alán                232 220 452 2:0 391 195 196 Zbyněk Škoda

František Jelínek   190 238 428 2:0 339 165 174 Božena Vajdová

Jiří Formánek        221 206 427 2:0 400 206 194 Richard Cigánek

Miroslav Poledník 200 201 401 1:1 379 172 207 Eduard Jung

Pavel Vejmola        202 197 399 2:0 362 181 181 Robert Gecs

6.10.2018

TJ Lokomotiva Valtice C     2137      1:7      2421     TJ Sokol Mistřín C

Eduard Jung           144  141                     285       0:2      437            225    212           Martina Miškeříková

Michaela Mlynariková           207  187   394       0:2      401            209    192           Michaela Varmužová

Robert Gecs           169  164                     333       0:2      342            176    166           Petr Khol *1

Zbyněk Škoda           194  193                 387       2:0      358            189    169           Lubomír Kyselka

Jan Beneš           177  187                        364       0:2      433            209    224           Vladislav Kozák

Božena Vajdová           187  187           374       0:2      450            229    221           Zbyněk Cízler

rozhodčí: V.D
střídání: *1 od 51. hodu Dušan Urubek

22.9.2018

 TJ Lokomotiva Valtice C     2234      1:7      2316     KC Hodonín B

Božena Vajdová           187  138   325       0:2      379            192    187           Ivan Guryča

Zbyněk Škoda           179  193       372       1:1      375            176    199           Martin Švrček

Jan Beneš           209  206               415       1:1      384            177    207           Josef Otáhal/Lukáš Ingr

Eduard Jung           168  188           356    0.5:1.5  374            186    188           Jiří Kunz

Richard Cigánek           179  187   366       1:1      381            172    209           Karel Mecl

Robert Gecs           204  196           400       0:2      423            221    202           Jakub Mecl

14.9.2018

 TJ Sokol Vracov C     2369      5:3      2191     TJ Lokomotiva Valtice C

 Veronika Kaiserová           190  185        375       2:0      363            181    182           Zbyněk Škoda

 Natálie Trojanová           176  155            331       0:2      393            203    190           Eduard Jung

 Martina Nejedlíková           214  204        418       2:0      301            135    166           Richard Cigánek

 Radek Břečka           180  171                    351       0:2      362            182    180           Božena Vajdová

 Tomáš Gaspar           255  254                  509       2:0      384            212    172           Robert Gecs

 Klára Trojanová           207  178                385       1:1      388            205    183           Jan Beneš