Dorost
TJ LOKOMOTIVA VALTICE DOROST
soutěž: družstvo KPD
hráči:
družstvo : zleva: Novotná Tamara, Řezáčová Eliška, Škoda Zbyněk, Škodová Romana, Vaculíková Alžběta
3.3.2024
TJ Lokomotiva Valtice 1142 4:0 1042 TJ Sokol Vracov B
Tamara Novotná 347 1:0 339 Jakub Šťastný
Zbyněk Škoda 438 1:0 362 David Šigut
Alžběta Vaculíková 357 1:0 341 Tomáš Pechal
25.2.2024
TJ Sokol Mistřín 1030 0:4 1261 TJ Lokomotiva Valtice
Ondřej Budík 357 0:1 365 Eliška Řezáčová
David Ilčík 316 0:1 434 Romana Škodová
Lucie Varmužová 357 0:1 462 Zbyněk Škoda
11.2.2024
TJ Lokomotiva Valtice 1095 1:3 1140 KK Moravská Slávia Brno
Tamara Novotná 326 0:1 360 Jaromír Doležel
Romana Škodová 409 1:0 394 Adam Kopal
Zbyněk Škoda 360 0:1 386 Ludvík Vala
14.1.2024
SKK Dubňany 1277 4:0 1137 TJ Lokomotiva Valtice
Alžběta Harcová 404 1:0 315 Eliška Řezáčová
Tomáš Goldschmied 441 1:0 398 Alžběta Vaculíková
Josef Šesták 432 1:0 424 Romana Škodová
7.1.2024
TJ Lokomotiva Valtice 1084 1:3 1106 SK Baník Ratíškovice A
Tamara Novotná 325 0:1 395 Alexandr Lucký
Romana Škodová 428 1:0 328 Adéla Příkaská
Alžběta Vaculíková 331 0:1 383 David Kotásek
26.11.2023
SK Podlužan Prušánky 1223 3:1 1214 TJ Lokomotiva Valtice
Martin Imrich 389 0:1 437 Romana Škodová
Anna Poláchová 440 1:0 421 Zbyněk Škoda
Radek Ostřížek 394 1:0 356 Alžběta Vaculíková
19.11.2023
TJ Lokomotiva Valtice 1144 3:1 1121 KK Vyškov
Romana Škodová 405 1:0 373 Žaneta Žampachová
Tamara Novotná/Zbyněk Škoda 395 1:0 388 Milan Zaoral
Alžběta Vaculíková 344 0:1 360 Marek Zaoral
12.11.2023
KK Slovan Rosice 1322 3:1 1273 TJ Lokomotiva Valtice
Jakub Klištinec 462 1:0 405 Alžběta Vaculíková
Marián Pačiska 439 1:0 427 Zbyněk Škoda
Dan Šrámek 421 0:1 441 Romana Škodová
TJ SOKOL VRACOV B 1083 1:3 1137 TJ LOKOMOTIVA VALTICE
Jakub Šťastný *1 182 157 339 0:2 393 196 197 Romana Škodová
Tomáš Pechal 202 180 382 1:1 374 157 217 Eliška Řezáčová *2
David Šigut 175 187 362 1:1 370 165 205 Alžběta Vaculíková
rozhodčí: Jan Tužil střídání: *1 od 51. hodu Michal Školud, *2 od 51. hodu Zbyněk Škoda
Nejlepší výkon utkání: 393 - Romana Škodová
TJ LOKOMOTIVA VALTICE 1178 4:0 1012 TJ SOKOL MISTŘÍN
Eliška Řezáčová 178 174 352 1:1 345 168 177 David Ilčík
Romana Škodová 218 192 410 2:0 281 141 140 Petr Martykán
Zbyněk Škoda 205 211 416 2:0 386 192 194 Lucie Varmužová
rozhodčí: vedoucí družstev Nejlepší výkon utkání: 416 - Zbyněk Škoda
8.10.2023
KK MORAVSKÁ SLÁVIA BRNO 1178 3:1 1149 TJ LOKOMOTIVA VALTICE
Jaromír Doležel 213 196 409 2:0 352 181 171 Alžběta Vaculíková
Adam Kopal 195 195 390 1.5:0.5 365 170 195 Eliška Řezáčová
Ludvík Vala 168 211 379 0:2 432 206 226 Romana Škodová
rozhodčí: vedoucí družstev Nejlepší výkon utkání: 432 - Romana Škodová
1.10.2023
TJ LOKOMOTIVA VALTICE 1124 0:4 1168 SKK DUBŇANY
Alžběta Vaculíková 177 166 343 0:2 359 190 169 Alžběta Harcová *1
Romana Škodová 204 209 413 1:1 419 200 219 Josef Šesták
Zbyněk Škoda 180 188 368 1:1 390 203 187 Tomáš Goldschmied
rozhodčí: vedoucí družstev střídání: *1 od 50. hodu Adam Macek Nejlepší výkon utkání: 419 - Josef Šesták
24.9.2023
SK BANÍK RATÍŠKOVICE A 1130 4:0 976 TJ LOKOMOTIVA VALTICE
Alexandr Lucký 182 197 379 2:0 330 147 183 Alžběta Vaculíková
Adéla Příkaská 183 162 345 2:0 283 142 141 Tamara Novotná
David Kotásek 190 216 406 2:0 363 184 179 Romana Škodová
rozhodčí: vedoucí družstev Nejlepší výkon utkání: 406 - David Kotásek
17.9.2023
TJ LOKOMOTIVA VALTICE 1162 2:2 1115 SK BANÍK RATÍŠKOVICE B
Alžběta Vaculíková 210 174 384 1:1 426 206 220 Kristýna Ševelová
Romana Škodová 232 217 449 2:0 357 160 197 Anna Novotná
Eliška Řezáčová *1 157 172 329 1:1 332 172 160 Nathalie Kotásková
rozhodčí: vedoucí družstev střídání: *1 od 68. hodu Zbyněk Škoda Nejlepší výkon utkání: 449 - Romana Škodová
Komentáře
Přehled komentářů
Velká gratulace za takové čísla.Už se začínám bát o místo v Áčku.No nic budu muset zamakat.Ale jen tak dále!!!
pochvala
(Romero, 9. 9. 2012 18:00)