Soutěž: Jihomoravský krajský přebor 1 2023 - 2024
HRÁČI
Čech Vladimír, Jung Eda, Vajdová Božka, Beneš Jan, Vaculík M, Novotný L
Gecs Robert, Herzán Jan, Michalčík J ml, Škoda Z, Strečková M. Strečko M
8.3.2024
SK Podlužan Prušánky C 2738 7:1 2524 TJ Lokomotiva Valtice B
Michal Pálka 238 241 479 2:0 388 204 184 Markéta Strečková
Michal Šimek 224 238 462 1:1 430 228 202 Marek Strečko
Alena Kristová 219 253 472 1:1 457 243 214 Jan Herzán
Jiří Novotný 211 217 428 1:1 421 194 227 František Urbánek
Pavel Flamík 214 227 441 0:2 472 244 228 Vladimír Čech
Zdeněk Klečka 223 233 456 2:0 356 164 192 Božena Vajdová *1
rozhodčí: Pavel Flamík
střídání: *1 od 51. hodu Jan Beneš
Nejlepší výkon utkání: 479 - Michal Pálka
23.2.2024
TJ Sokol Vracov B 2751 7:1 2585 TJ Lokomotiva Valtice B
Jaroslav Konečný 233 237 470 2:0 422 201 221 Markéta Strečková
Martina Pechalová 237 205 442 1:1 426 214 212 František Urbánek
Stanislav Kočí 214 217 431 1:1 434 219 215 Vladimír Čech
Michal Šmýd 229 230 459 1:1 413 182 231 Luděk Novotný
Petr Bábík 234 234 468 2:0 422 215 207 Martin Vaculík
Jaroslav Hanuš 238 243 481 1:1 468 219 249 Jan Herzán
rozhodčí: Jiří Daněček, Vítězslav Nejedlík
Nejlepší výkon utkání: 481 - Jaroslav Hanuš
16.2.2024
TJ Lokomotiva Valtice B 2480 3:5 2545 TJ Sokol Mistřín C
Vladimír Čech 212 223 435 2:0 415 209 206 Josef Blaha
František Urbánek 224 211 435 1:1 425 191 234 Daniel Ilčík
Zbyněk Škoda 202 176 378 0:2 435 208 227 Zdeněk Sedláček
Eduard Jung 192 194 386 1:1 395 207 188 Pavel Pěček
Jan Herzán 212 232 444 1:1 442 218 224 Vladislav Kozák
Luděk Novotný 178 224 402 1:1 433 221 212 Václav Luža
rozhodčí: Jan Herzán
Nejlepší výkon utkání: 444 - Jan Herzán
4.2.2024
TJ Sokol Kuchařovice 2547 5:3 2487 TJ Lokomotiva Valtice B
Milan Číhal 244 218 462 2:0 388 197 191 Martin Vaculík
Karel Nahodil 200 178 378 0:2 458 220 238 Markéta Strečková
Zbyněk Kasal 226 202 428 2:0 371 187 184 Zbyněk Škoda *1
Ladislav Plaček 199 197 396 0:2 414 203 211 Eduard Jung
Dušan Jalůvka 225 225 450 2:0 417 197 220 František Urbánek
Roman Stříbrný 206 227 433 0:2 439 208 231 Jan Herzán
rozhodčí: vedoucí družstev
střídání: *1 od 51. hodu Marek Strečko
Nejlepší výkon utkání: 462 - Milan Číhal
2.2.2024
KK Sokol Litenčice 2454 6:2 2295 TJ Lokomotiva Valtice B
Milan Kochaníček 221 216 437 1:1 424 194 230 Jan Herzán
Roman Blažek 215 208 423 2:0 368 162 206 Martin Vaculík
Miroslava Štěrbová 196 211 407 0:2 411 198 213 Zbyněk Škoda
David Vávra 230 228 458 2:0 375 182 193 Eduard Jung
Lenka Štěrbová *1 188 170 358 2:0 303 139 164 Jan Beneš
Jan Žurman 199 172 371 0:2 414 209 205 František Urbánek
rozhodčí: Zapletal
střídání: *1 od 89. hodu Kateřina Kravicová
Nejlepší výkon utkání: 458 - David Vávra
19.1.2024
TJ Lokomotiva Valtice B 2334 2:6 2569 TJ Sokol Šanov C
Jan Herzán 219 219 438 2:0 388 203 185 Ivan Torony
Vladimír Čech 218 208 426 0:2 462 226 236 Pavel Martinek
Božena Vajdová *1 132 156 288 0:2 451 210 241 Petr Kesjár
Eduard Jung 207 210 417 1:1 439 235 204 Ladislav Kacetl
Jan Beneš 204 160 364 0:2 450 228 222 Radek Vrška
František Urbánek 188 213 401 1:1 379 196 183 Jaroslav Šindelář
rozhodčí: Jan Herzán
střídání: *1 od 51. hodu Martin Vaculík
Nejlepší výkon utkání: 462 - Pavel Martinek
13.1.2024
TJ Lokomotiva Valtice B 2377 0:8 2565 KK Jiskra Čejkovice
Markéta Strečková 207 190 397 0:2 441 209 232 Michal Hlinecký
František Urbánek 190 201 391 1:1 402 213 189 Tomáš Mrkávek
Jan Herzán 211 207 418 1:1 427 232 195 Martin Komosný
Eduard Jung 200 212 412 0:2 440 226 214 Pavel Dolinajec
Martin Vaculík 177 183 360 0:2 426 193 233 Jiří Fojtík
Luděk Novotný 223 176 399 1:1 429 222 207 Zdeněk Škrobák
rozhodčí: Jan Herzán
Nejlepší výkon utkání: 441 - Michal Hlinecký
1.12.2023
Litenčice - Valtice B odloženo na 5.2.2024
24.11.2023
TJ Lokomotiva Valtice B 2454 1:7 2644 SKK Dubňany B
Markéta Strečková 193 199 392 0:2 434 225 209 Pavel Holomek
Jan Herzán 203 217 420 1:1 427 218 209 Ladislav Teplík
Eduard Jung 192 191 383 0:2 456 242 214 Rostislav Rybárský
Vladimír Čech 197 214 411 0:2 471 231 240 Václav Kratochvíla
Jan Beneš 207 194 401 0.5:1.5 425 207 218 Zdeněk Kratochvíla
František Urbánek 223 224 447 1:1 431 237 194 Martin Mačák *1
rozhodčí: Jan Herzán
střídání: *1 od 51. hodu Aleš Jurkovič
Nejlepší výkon utkání: 471 - Václav Kratochvíla
17.11.2023
SK Baník Ratíškovice B 2635 7:1 2345 TJ Lokomotiva Valtice B
Marta Beranová 227 207 434 2:0 400 205 195 Jan Herzán
Radovan Kadlec 225 225 450 2:0 372 193 179 Eduard Jung
Jarmila Bábíčková 236 231 467 2:0 386 185 201 Jan Beneš *1
Luděk Vacenovský *2 191 212 403 1:1 422 229 193 Vladimír Čech
Josef Něnička 222 224 446 2:0 372 183 189 Martin Vaculík
Marie Kobylková 218 217 435 2:0 393 202 191 Luděk Novotný
rozhodčí: Michal Zdražil
střídání: *1 od 38. hodu František Urbánek, *2 od 51. hodu Dan Schüler
Nejlepší výkon utkání: 467 - Jarmila Bábíčková
10.11.2023
TJ Lokomotiva Valtice B 2488 6:2 2452 TJ Jiskra Kyjov
Markéta Strečková 215 220 435 2:0 401 190 211 Václav Valenta
Jan Herzán 238 235 473 2:0 390 180 210 Radek Jurčík
Jan Beneš 226 204 430 1:1 383 173 210 Ludvík Kuhn *1
Martin Vaculík *2 185 173 358 0:2 445 229 216 Antonín Svozil st.
Vladimír Čech 203 213 416 2:0 376 189 187 Jiří Špaček
František Urbánek 178 198 376 0:2 457 226 231 Antonín Svozil ml.
rozhodčí: Jan Herzán
střídání: *1 od 31. hodu Jakub Vančík, *2 od 51. hodu Luděk Novotný
Nejlepší výkon utkání: 473 - Jan Herzán
5.11.2023
TJ Sokol Vážany 2659 7:1 2436 TJ Lokomotiva Valtice B
Radim Kroupa 211 220 431 1:1 405 214 191 Jan Beneš
Jozef Kamenišťák 238 223 461 2:0 412 230 182 Vladimír Čech
Petr Sedláček 231 207 438 2:0 406 201 205 Markéta Strečková
Radek Loubal 198 202 400 1:1 403 206 197 Jan Herzán
Petr Malý 243 227 470 2:0 402 217 185 Eduard Jung
Josef Kamenišťák 234 225 459 2:0 408 214 194 František Urbánek
rozhodčí: Jan Kovář
Nejlepší výkon utkání: 470 - Petr Malý
20.10.2023
TJ Lokomotiva Valtice B 2447 0:8 2647 SK Podlužan Prušánky C
Jan Herzán 215 207 422 1:1 450 214 236 Michal Pálka
Martin Vaculík 190 198 388 0:2 462 223 239 Michal Šimek
Vladimír Čech *1 205 179 384 0:2 401 209 192 Jitka Šimková
Eduard Jung 198 236 434 1:1 439 233 206 Jiří Novotný
Jan Beneš 215 196 411 1:1 421 195 226 Pavel Flamík
František Urbánek 209 199 408 0:2 474 233 241 Stanislav Zálešák
rozhodčí: Jan Herzán
střídání: *1 od 51. hodu Luděk Novotný
Nejlepší výkon utkání: 474 - Stanislav Zálešák
14.10.2023
TJ Lokomotiva Valtice B 2459 3:5 2530 TJ Sokol Vracov B
Markéta Strečková *1 179 191 370 0:2 450 236 214 Petr Bábík
Eduard Jung 212 193 405 1:1 417 200 217 Miroslav Bahula
Vladimír Čech 221 191 412 1:1 397 196 201 Martina Pechalová
Jan Herzán 208 214 422 1:1 428 219 209 Jaroslav Hanuš
Jan Beneš 211 217 428 1:1 426 216 210 Michal Šmýd
František Urbánek 212 210 422 2:0 412 207 205 František Svoboda *2
rozhodčí: vedoucí družstev
střídání: *1 od 51. hodu Martin Vaculík, *2 od 22. hodu Jaroslav Konečný
Nejlepší výkon utkání: 450 - Petr Bábík
6.10.2023
TJ Sokol Mistřín C 2732 7:1 2547 TJ Lokomotiva Valtice B
Zdeněk Sedláček 231 207 438 0:2 453 243 210 Marek Strečko
Petr Khol 216 254 470 1:1 467 247 220 Jan Herzán
Pavel Pěček 200 228 428 2:0 372 181 191 Martin Vaculík
Daniel Ilčík 220 257 477 2:0 409 209 200 Jan Beneš
Vladislav Kozák 224 249 473 2:0 412 206 206 František Urbánek
Pavel Měsíček 246 200 446 1:1 434 194 240 Eduard Jung
rozhodčí: vedoucí družstev
Nejlepší výkon utkání: 477 - Daniel Ilčík
27.9.2023
TJ Lokomotiva Valtice B 2571 6:2 2509 TJ Sokol Kuchařovice
Martin Vaculík 197 196 393 0:2 470 242 228 Milan Číhal
Eduard Jung 238 223 461 2:0 375 180 195 Jiří Ksenič
Vladimír Čech 257 196 453 1.5:0.5 393 197 196 Zbyněk Kasal
František Urbánek 223 169 392 0:2 413 227 186 Ladislav Plaček
Zdeněk Musil 224 217 441 2:0 429 219 210 Dušan Jalůvka
Jan Herzán 216 215 431 1:1 429 211 218 Roman Stříbrný
rozhodčí: vedoucí družstev
Nejlepší výkon utkání: 470 - Milan Číhal
23.9.2023
TJ Sokol Šanov C 2622 7:1 2518 TJ Lokomotiva Valtice B
Pavel Martinek 201 221 422 1:1 401 215 186 Eduard Jung
Petr Blecha 218 238 456 1:1 428 225 203 Markéta Strečková
Ivan Torony 250 219 469 2:0 429 217 212 Martin Vaculík
Ladislav Kacetl 230 209 439 2:0 390 193 197 Luděk Novotný
Radek Vrška 193 219 412 1:1 405 213 192 František Urbánek
Jaroslav Šindelář 226 198 424 0:2 465 234 231 Jan Herzán
rozhodčí: vedoucí družstev
Nejlepší výkon utkání: 469 - Ivan Torony
16.9.2023
KK Jiskra Čejkovice 2590 7:1 2348 TJ Lokomotiva Valtice B
Ludvík Vaněk 231 246 477 2:0 319 163 156 Robert Gecs
Martin Komosný 236 215 451 1:1 421 239 182 Eduard Jung
Vladimír Stávek 211 232 443 2:0 390 203 187 Jiří Michalčík
Tomáš Mrkávek 217 192 409 2:0 396 209 187 Vladimír Čech
Michal Hlinecký *1 195 196 391 0:2 446 235 211 Jan Herzán
Zdeněk Škrobák *2 204 215 419 2:0 376 195 181 Zbyněk Škoda
rozhodčí: vedoucí družstev
střídání: *1 od 51. hodu Radoslav Holomáč, *2 od 51. hodu Pavel Dolinajec
Nejlepší výkon utkání: 477 - Ludvík Vaněk
Komentáře
Přehled komentářů
Veselé svátky Vánoční a šťastný Nový rok Vám všem přeje Jara Sedláček.
Zápas
(sakki, 3. 12. 2011 19:31)
Nejlepší letošní výkon o všem rozhodli naše chyby.Škoda dneska jsme na to měli.
Poděkování
(Romero, 19. 9. 2011 19:40)Pěkný komentář a díky že mě aspoň někdo usnadňuje práci.Díky Jardo!!!
Vánoce
(sakki, 23. 12. 2011 18:28)